HAKKIMIZDA

Maraşlılar Metal, bir asırlık sektör tecrübesiyle, gelişen teknolojiyi takip edip, kendisini sürekli geliştirerek, profesyonel teknik kadrosu ile sistemli bir şekilde, zamanında ve yüksek kalitede hizmet vermeyi kendine temel ilke edinmiştir.


Günümüze kadar olan süreçte ürün gamını genişleterek sektörün liderliğini üstlenen birçok dev markanın distribütörlüğünü devralmıştır. Sektörün ihtiyaçlarına önem vererek müşteri odaklı bir yönetim anlayışını benimsemektedir. Alanında etkin insan kaynakları ile her türlü şantiye ve üretim koşullarında müşterilerine beklentinin ötesinde hizmet sunmaktadır.


Ticari geçmişinde müşterilerine vermiş olduğu hızlı ve dürüst hizmet, kaliteli ürün, uygun fiyat anlayışı ve güvenini devam ettirmek için her geçen gün gelişen alt yapı, bilgi ve sermayesini, kuracağı ortaklık ve alacağı bayilikler ile yurdun geneline yaymak; inşaat sektöründe müşterilerinin tereddütsüz tek adresi olmak kararlılığıyla yoluna devam etmektedir.


Eşsiz ürün çeşitliliği ve rakipsiz teslimat hizmeti sunarak, tüm ihtiyaçlarınızı tek bir kaynaktan karşılamanızı sağlamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz ürünleri istediğiniz zamanda ve yerde temin ederek işinizi destekleyeceğinden emin olabilirsiniz.


Müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamak, en yeni malzeme ve mühendislik teknolojisini kullanmak, disiplinli ve titiz çalışmak, dayanıklılık, sürat ve kalite şirket kültürümüz arasında yer almaktadır. Amacımız etkili ve motive edilmiş bir organizasyon oluşturmak, sürekli eğitimler ile kişisel gelişimi desteklemek, böylece şirketimizin sektörde fark yaratan bir firma olmasını sağlamaktır. Güçlü ekibi, kaliteli ve sağlam yönetim yapısı ile müşterileri ve iş ortakları için sürekli değer oluşturan bir anlayışla çalışan Maraşlılar Metal nitelikli ve çok özel projelerle, iyi bir yaşam alanında var olması gereken tüm ürünleri sizlere sunarken terminini gerçekleştirdiği ürünlerin uygulanması sonucu uygulandığı alanların estetiğine katkı da sunmaktadır.

VİZYON
Müşteri ve çalışan beklentilerini sürekli aşan, her zaman ilk tercih edilen, sevilen ve referans olarak gösterilen köklü
bir kuruluş olarak anılmak,müşteri ve personel memnuniyetinin sürekliliğini hedefleyen güçlü ve profesyonel bir
kurum olmaktır.

MİSYON
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek önceliğimizdir.
Maraşlılar Metal olarak hep birlikte sürekli gelişmek, uygun kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler ile
müşterilerimizi memnun etmek temel amacımızdır.